Vila Fintia
Vila Fintia se află în stațiunea Eforie Sud, la aprozimativ 500 m de plajă, într-o zonă liniștită. Aproape de Teatrul de Vară și parcul de distracții.
Vila se evidențiază printr-o arhitectură aparte, atrăgând atenția clienților. Camerele sunt confortabile, dotate cu mobilier modern, minibar, televizor, telefon, aer condiționat, baie proprie și doar câteva camere dispun de balcon. Interiorul hotelului conferă o atmosferă plăcută și este o alegere bună pentru persoanele care au nevoie de o vacanță plină de liniște și relaxare. Hotelul oferă terasă, grătar și bar, masa însă se poate lua la restaurantul Amurg, la circa 50 m distanță, cu bonuri valorice.
Contra cost se poate beneficia de spălătorie, călcătorie. Clienții pot merge la tratamente dermatologice și ale sistemului osos la Sanatoriul Eforie Sud sau Centrul Balnear „Băile Reci”.
Oferta include parcare gratuită și internet wireless gratuit.
Se permite accesul cu animale de companie, numai cu certificat de analize la zi.
- Demipensiune
- Mic Dejun
- Pensiune completa
Facilități locație
- Aer condiționat în cameră
- Baie în cameră - duș
- Frigider
- Seif în cameră
- Telefon
- TV
- Aer condiționat - gratuit
- Fax/copiator
- Recepție deschisă nonstop
- Seif în cadrul hotelului
- Spălătorie - Curățătorie
